Wyniki - Towarzyskie Spławikowe Zawody dla młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej w PZW w kategorii junior oraz kadet 2023-08-12 Pompka II Bytyń

Powiadom znajomego:

W dniu 12.08.2023r. na łowisku Pompka II w Bytyniu odbyły się zorganizowane z inicjatywy Nadbużańskiego Klubu Karpiowego oraz Koła PZW w Woli Uhruskiej Towarzyskie Spławikowe Zawody dla młodzieży zrzeszonej i niezrzeszonej w PZW w kategorii junior oraz kadet. Łowiło 31 młodych wędkarzy. Rywalizowano w jednej 2-godzinnej turze. Dopisała wspaniała pogoda oraz wyśmienite humory zawodników. Zawody sędziowali : Waldemar Tomczak , Dariusz Łagowski , Witold Kwacz, Marcin Mikulski , Andrzej Cholewa , Grzegorz Zalewski oraz Andrzej Polak.

Klasyfikacja po zawodach:

Kategoria junior:

1. Bartłomiej MŁYNARCZYK- 1240 pkt.
2. Tomasz WÓJTOWICKI - 970 pkt.
3. Damian WOŹNICKI - 780 pkt.

Kategoria kadet:

1. Szymon ŁAGOWSKI - 715 pkt.
2. Dominik TULIKOWSKI - 700 pkt.
3. Karolina KUBACKA - 650 pkt.

Zarząd koła PZW w Woli Uhruskiej składa serdeczne podziękowania dla Nadbużańskiego Klubu Karpiowego za zorganizowanie zawodów. Ponadto dziękujemy poniżej wymienionym sponsorom za znaczące wsparcie finansowe i rzeczowe, które pozwoliło na zorganizowanie zawodów i spotkania : Prezes firmy "Stachema Polska" Tomasz Nowacki , Nadleśnictwo Sobibór, Zbigniew Świszcz , Mateusz Styka , Artur Domino , Mateusz Książek oraz Daniel i Renata Misiurscy. Po zakończonych zawodach na naszych podopiecznych czekały również dodatkowe przyjemności tj: jazda z opiekunem quadem po okolicznych łąkach , pieczone kiełbaski przygotowane na grillu w Stanicy Wędkarskiej w Bytyniu oraz inne atrakcje. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy, nagrody, upominki oraz słodycze. Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom za udział w zawodach oraz ich rodzicom i opiekunom za przybycie.

Podobne wiadomości